☰ Oferta O nas/Kontakt ☰

 

OFERTA>

AKADEMIA LIDERA

Akademia Lidera

 

Głównym celem działań rozwojowych podejmowanych przez organizacje jest stworzenie takiego środowiska pracy, w którym każdy pracownik będzie miał możliwość doskonalenia kompetencji, umiejętności i budowania ścieżki kariery.

Ważnym elementem tej strategii jest rozwój indywidualnego potencjału pracowników, dzięki czemu wzrasta ich zaangażowanie, a to ostatecznie przekłada się na sukces biznesowy firmy.

Szczególną uwagę zasługuje rozwój osób z wysokim potencjałem,  w tym rozwój umiejętności menedżerskich. Nowoczesny menedżer to także świadomy lider dobrze przygotowany do zarządzania zróżnicowanym zespołem, wyposażony w odpowiednie narzędzia i umiejętności komunikacyjne.

W ramach Akademii CoachWise wspieramy Liderów, w tym Liderów HR w budowaniu strategii rozwojowej pracowników w oparciu o ich potrzeby, predyspozycje z uwzględnieniem celów i priorytetów firmy. Uczymy prowadzenia różnego typu rozmów i metod rozwojowych, adekwatnie do sytuacji i potrzeb.

 

Warsztaty: HR – PARTNER W ROZWOJU PRACOWNIKÓW
Definiowania celów rozwojowych uwzględniających potrzeby firmy i pracownika, umiejętność prowadzenia rozmów rozwojowych i przeglądowych oraz świadomość ról, stron odpowiedzialnych za rozwój.
INFO: ►►►

Warsztaty: KONSULTANT ZMIANY ZAWODOWEJ
Zrozumienie procesu wchodzenia w nową rolę zawodową w ujęciu systemowym oraz praktyczna wiedza i umiejętności efektywnego towarzyszenia osobom w nowych rolach zawodowych i życiowych.
INFO: ►►►


W ramach rozwoju kompetencji menedżerskich, uczymy coachingowego stylu zarządzania opartego na budowaniu dialogu, zaangażowania i świadomym kształtowaniu osobistego przywództwa. Kształcąc mentorów biznesowych wspieramy w organizacjach wdrażanie programów wymiany wiedzy.
Menedżer oprócz umiejętności współpracy bezpośredniej z pracownikiem powinien znać i praktycznie wykorzystywać umiejętności pracy z grupą/zespołem - stąd nasza propozycja facylitacji jako metody prowadzenia angażujących, ustrukturyzowanych spotkań.


Program CoachWise Coaching Essentials
Rozwój umiejętności coachingowych, niezbędne narzędzie i techniki prowadzenia rozmów rozwojowych
INFO: ►►►


Program CoachWise Mentoring Essentials
Profesjonalne przygotowanie do roli Mentora Biznesowego
INFO: ►►►


Program CoachWise Facilitation Essentials
Praca z grupą oraz prowadzenie efektywnych spotkań
INFO: ►►►

 

Zapraszamy

Zespół CoachWise

 

drukuj

ZAUFALI NAM:

fader

08.05.201014:37

Paweł

Slideshow

 

 

CMS, hosting - Maxus Net Communications 2007