☰ Oferta O nas/Kontakt ☰

 

Zespół CoachWise S.A.

Zespół CoachWise SA

Kadra CoachWise™ to zespół doświadczonych, akredytywanych trenerów, coachów, mentorów i facylitatorów o bogatym doświadczeniu biznesowym.

 

COACHOWIE BIZNESOWI:

 • Certyfikacja International Coach Federation na poziomie MCC i PCC ICF
 • Akredytacja CoachWise™
 • Doświadczenie biznesowe na stanowiskach menedżerskich i zarządczych
 • Dostępność usług w całej Polsce
 • Coaching w języku polskim, angielskim, niemieckim

 

PROFESJONALNI MENTORZY:

 • Doświadczenie na poziomie wyższej i najwyższej kadry zarządzającej
 • Ekspertyza z różnych branż
 • Indywidualne dopasowanie do wyzwań Klienta
 • Profesjonalni facylitatorzy i eksperci coachingu grupowego
 • Prowadzenie strategicznych sesji zespołowych
 • Rozwiązywanie problemów
 • Tworzenie planów działania
 • Analiza ryzyk

 

TRENERZY BIZNESOWI:
Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń i warsztatów dla kadry menedżerskiej wsparte
praktyką, pozwala na dostarczanie uczestnikom wartościowych wskazówek w ramach prowadzonych zajęć.

 • Coaching w zarządzaniu
 • Rozwijanie pracowników
 • Facylitacja spotkań zespołu
 • Problem solving i decision making


KONSULTANCI I DIAGNOŚCI

 • Wiedza i doświadczenie w zarządzaniu projektami wdrożeniowymi
 • Szeroka oferta programów  rozwojowych opartych na indywidualnej diagnozie
 • Narzędzia diagnostyczne: badanie 360, Hogan Assessment, DISC D3, FRIS, Insights Discovery

 

 

Paweł Sopkowski
Prezes Zarządu CoachWise SA,
Master Coach i Senior Trener CoachWise™


Twórca i lider CoachWise SA. Rozwojem ludzi i organizacji zajmuje się od 1993 roku. Zafascynowany coachingiem, był jednym z założycieli ICF Polska, oddziału największej, międzynarodowej federacji zrzeszającej środowisko coachingowe. Członek sekcji coachingu w PIFS. Absolwent szkół coachingu: Co-Active Coaching (CTI) oraz Future Achievement.

W CoachWise SA pełni rolę inspiratora, projektanta i stratega w planowaniu systemowych rozwiązań dla klientów. Odpowiada także za współpracę międzynarodową i innowacyjność działań.
 


 

Lori Shook, ICF MCC Coach
Dyrektor Programowa CoachWise™, ICF MCC


Lori specjalizuje się w coachingu biznesowym. Od czerwca 2017 roku pełni funkcję Dyrektor Programowej CoachWise™. Od dwudziestu lat rozwija coachów, trenerów i liderów. Jest byłym Senior Trenerem CTI (jednej z najstarszych szkół coachingu - The Coaches Training Institute) oraz Dyrektorem Rozwoju w ORSC. Od 2001 roku posiada akredytację ICF MCC - najwyższy poziom certyfikacji coachów w International Coach Federation.
Lori jest Amerykanką mieszkającą na stałe w Londynie.

 

Joanna Małachowska
Menedżer Zespołu ds. Klientów Korporacyjnych


Z pracą dla HR i w HR jest związana od 1998 roku. Była rekruterem,  trenerem i konsultantem w firmie szkoleniowej. Przez 8 lat pracowała w Dziale HR Grupy Aviva, zdobywając doświadczenie w koordynowaniu i dostarczaniu działań rozwojowych dla pracowników w powiązaniu z innymi procesami HR. W CoachWise S.A. odpowiada za relacje z klientami korporacyjnymi, ofertowanie i sprzedaż usług oraz prowadzenie wybranych projektów szkoleniowych i doradczych.

 

Anna Poreda
Menedżer ds. Coachingu Indywidualnego
 
                           
Współpracuje z zespołem 20 Coachów CoachWise oraz administruje programami coachingu indywidualnego realizowanymi dla klientów korporacyjnych. Wspiera Konsultantów w procesach sprzedażowych. Absolwentka programu CoachWise Essentials™.

Joanna Kuźma
Koordynator ds. Projektów Rozwojowych


Współpracuje z Klientami Korporacyjnymi. W oparciu o swoje wykształcenie psychologiczne i doświadczenie pracy w HRze  konstruuje, realizuje i monitoruje programy rozwojowe dla Klientów.

Bożena Prędkopowicz
Menedżer Akademii CoachWise™

Kieruje Akademią Szkoleń Otwartych CoachWise SA. Jest odpowiedzialna za rozwój produktów szkoleniowych, działania sprzedażowe i komunikacyjne. Współtworzy wydarzenia CoachWise, konferencje, wibinaria, warsztaty dla Absolwentów. Współpracuje z partnerami merytorycznymi.

Lucyna Biardzka
Koordynator biura i szkoleń CoachWise™


Pełni rolę konsultanta otwartych programów szkoleniowych. Utrzymuje bieżący kontakt z partnerami merytorycznymi,  uczestnikami szkoleń oraz Absolwentami CoachWise™. Współtworzy i realizuje działania komunikacyjne.

 

 

Karolina Weigl
Koordynator Projektu HR Razem

Współprojektuje i organizuje wydarzenia w ramach projektu HR Razem - konferencje, webinaria, programy rozwojowe. Koordynuje realizację programu mentoringu grupowego dla Liderów HR, utrzymuje bieżący kontakt z Mentorami i Mentees. Współtworzy materiały oraz komunikację w social media.

 

Coachowie, mentorzy i trenerzy CoachWise™:

 

Joanna Lidia Baranowska, ICF MCC Coach
Senior Coach, Trener, Facylitator, Mentor i Superwizor CoachWise™

Executive coach z praktyką coachingowa ponad 2500 godzin przeprowadzonego coachingu. Posiada wieloletnie doświadczenie w obszarze executive, performance i life coachingu. Jest trenerem metodyki CoachWise™, trenerem biznesowym oraz trenerem twórczego myślenia. Prowadzi coaching w języku polskim i angielskim.

Projektuje i realizuje autorskie programy dedykowane kobietom menedżerom w organizacji.  Wykładowca uniwersytecki coachingu na Uniwersytecie Łódzkim, w Wyższej Szkole Handlowej w Warszawie, Polskim Uniwersytecie na Uchodźstwie w Londynie oraz WSTS w Warszawie. Wspiera różne organizacje społeczne i ich interesariuszy w rozwoju osobistym, prowadzi coachingi indywidualne i grupowe. Od lat pomaga także dzieciom w sierocińcach w Ugandzie. Stworzyła projekt www.mojauganda.wordpress.com
 

Andrzej Cieplak, ICF ACC Coach
Coach CoachWise™, Mentor, Trener


Coach i trener posiadający ponad 26 letnie doświadczenie biznesowe. Prowadzenie procesów szkoleniowych, coachingowych i mentoringowych to przestrzeń, w której najlepiej wykorzystuje swoją wiedzę, wieloletnie doświadczenie, predyspozycje i powołanie. Od 1989 r. działa aktywnie w biznesie.

 

Agnieszka Jagoda Inglik, ICF PCC Coach
Senior Coach, Trener i Superwizor CoachWise™


Executive coach z praktyką ponad 2000 godzin przeprowadzonego coachingu. Ekspert merytoryczny programów coachingowych CoachWise™. Jako coach pracuje z liderami biznesu i środowisk twórczych. Specjalizuje się w tematach dotyczących przywództwa, transformacji biznesowych, zmian roli, komunikacji w zarządzaniu, a zwłaszcza we wdrożeniach coachingu organizacyjnego łączącego elementy pracy zespołowej i indywidualnej. 

 

Romuald Kępa, ICF PCC Coach
Senior Coach i Mentor CoachWise™


Jeden z nielicznych na polskim rynku coachów łączących dwadzieścia lat doświadczenia pracy dla dużych korporacji z bogatą praktykę coachingową dla wyższej kadry kierowniczej.
Budował zespoły, kierował dużymi projektami i zarządzał portfelami projektów, wprowadzał na rynek nowe produkty i usługi, kształtował wieloletnie strategie dużych organizacji.
Pracuje z międzynarodowymi organizacjami i indywidualnymi klientami. Wśród jego klientów są Executives, Partnerzy i Dyrektorzy firm globalnych, jak również manedżerowie na szybkiej ścieżce awansu.

Joanna Kuzdak, ICF ACC Coach
Coach, Mentor, Facylitator CoachWise™

Skuteczny menedżer (C level – CEO, COO), mentor, ekspert  w zarządzaniu organizacjami z ponad 15–letnim doświadczeniem w branżach: e-commerce / retail, finanse, media. Prezes Zarządu Spółki Bankier.pl, która w roku 2008 uplasowała się na 2 miejscu 10–edycji Rankingu Pulsu Biznesu „Najlepsze Spółki Giełdowe roku 2008”.

Ponadto Prezes Zarządu Agito.pl (Grupa Allegro); Dyrektor Zarządzający PayU S.A. (Grupa Allegro); Dyrektor Zarządzający Segmentem Transakcyjnym oraz Segmentem Biznes i Finanse w Grupie Onet Ringier Axel Springer. Doradca biznesowy w projektach fuzji i przejęć dla największych funduszy venture capital.

Od 2013 roku Mentor w projektach start-upowych Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie: „Let’s Start-up” i „3 Day Start-up”. Mentor w Programie mentoringowym Fundacji Liderek Biznesu. Wykładowca „Planowania i Zarządzania Finansami” na Uniwersytecie Wrocławskim (Instytut Dziennikarstwa i Komunikacji Wizerunkowej). Członek Zarządu International Coach Federation w Polsce.

 

Tomasz Niesłuchowski, ICF PCC Coach
Senior Coach CoachWise™


Coach posiadający wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne. Ma bogate doświadczenie zarządcze (polskie spółki i korporacje międzynarodowe), w tym przeprowadzanie procesu restrukturyzacji w spółkach publicznych, wprowadzanie nowych firm na rynek polski (tzw. startup’y) oraz zarządzaniem zarówno dużymi, kilkuset osobowymi i wielooddziałowymi, jak i mniejszymi spółkami. Jego praktyczna wiedza z obszaru biznesu, HR-u są dużym wsparciem przy obsadzaniu wysokich stanowisk menedżerskich oraz opracowaniu diagnozy psychologicznej profili zawodowych kandydatów i uczestników projektów. Prowadzi coaching w języku polskim oraz angielskim.

 

Agnieszka Olchawska, ICF PCC Coach
Senior Coach i Trener CoachWise™

Certyfikowany trener biznesu, coach oraz konsultant z zapleczem biznesowym i psychologicznym. Doświadczenie zawodowe zdobywała jako prywatny przedsiębiorca, menedżer w dziale sprzedaży międzynarodowej firmy, a następnie jako trener i coach w biznesie.
Specjalizuje się w przygotowaniu i realizacji projektów konsultacyjno-szkoleniowych ukierunkowanych na wzrost umiejętności komunikacyjnych, przywódczych i sprzedażowych.
Prowadzi indywidualne programy coachingowe i mentoringowe dla wyższej oraz średniej kadry menedżerskiej, a także ucząc menedżerów wykorzystywania umiejętności coachingowych i mentoringowych w zarządzaniu.

 

Edyta Pazur, ICF PCC Coach
Senior Coach, Trener, Facylitator CoachWise™

Coachem z wieloletnim doświadczeniem w środowisku biznesowym, przez wiele lat pracowała w międzynarodowych organizacjach w obszarze zarządzania sprzedażą.

Edyta posiada umiejętność odkrywania zasobów Klientów i wzmacniania ich w pracy w oparciu o mocne strony i naturalne talenty. Dużo pracuje nad rozwojem przywództwa z osobami na różnych szczeblach  w organizacji. Jest również autorką programu „Świeżo upieczony Menedżer”.
 

Joanna Rada, ICF PCC Coach
Coach, Trener, Facylitator CoachW
ise™

Menadżer z kilkunastoletnim doświadczeniem w międzynarodowym koncernie medialnym Bertelsmann, gdzie przez 7 lat zarządzała biznesem outsourcingowym o rocznej sprzedaży na poziomie 80 mln złotych i organizacją liczącą ponad 1 000 pracowników. Budowała usługi dla koncernów lotniczych, telekomunikacyjnych i informatycznych. Odpowiadała za strategię, sprzedaż i utrzymanie kluczowych klientów.

 

 

J. Dawid Wawrzyniak, ICF PCC Coach
Senior Coach i Trener CoachWise™


Executive coach z praktyką ponad 2000 godzin przeprowadzonego coachingu. Konsultant w dziedzinie innowacji. Absolwent dwóch renomowanych szkół coachingowych akredytowanych przez ICF: The Coaches Training Institute (CTI) oraz CoachWise™. Pracuje z kadrą menedżerską i członkami zarządów stosując metodykę CoachWise™ oraz co-active coaching.
 

Karolina Wołosowska
Coach, Trener i Facylitator CoachWise™


Menadżer zespołu coachów wewnętrznych w międzynarodowej instytucji finansowej, praktyk sprzedaży i obsługi Klienta z ponad 11–letnią praktyką. Posiada doświadczenie w zakresie wdrażania zmian, budowania zespołów w oparciu o akceptację różnorodności potencjału poszczególnych pracowników. Do tego celu wykorzystuje narzędzia psychometryczne: FRIS i Reiss Motivation Profile.

Ewa Zięcina, ICF PCC Coach
Senior Coach, Senior Trener i Superwizor CoachWise™


Executive coach z praktyka ponad 2000 godzin przeprowadzonego coachingu. Trener i konsultant z doświadczeniem w obszarze rozwijania potencjału menedżerów i oceny kompetencji z wykorzystaniem różnych narzędzi diagnostycznych. Specjalizuje się w coachingu biznesowym, pracuje z liderami w obszarach: przywództwo, efektywna komunikacja i budowanie relacji, nowe wyzwania, rozwój osobisty.

 

 

Ireneusz Zyzański
Mentor, Trener i Facylitator CoachWise™

W swojej pracy międzykulturowego coacha, mentora i konsultanta wykorzystuje doświadczenie zdobyte podczas 24 lat pracy dla Philip Morris International i Budimex w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Azji, w działach HR i Sprzedaży.
Do pracy metodami coachingowymi i facylitacyjnymi przekonał się na etapie budowania własnych, efektywnych zespołów podczas swojej pracy w Polsce jako HR Biznes Partner dla Sprzedaży/Marketingu/Operacji, w Indoezji, jako Dyrektor HR ds. Sprzedaży i Marketingu, w Hong Kongu, jako Dyrektor HR w obszarze rozwoju organizacji komercyjnej (13 rynkow azjatyckich) .
 

drukuj

ZAUFALI NAM:

fader

08.05.201014:37

Paweł

Slideshow

 

 

CMS, hosting - Maxus Net Communications 2007