strona główna>

Zespół

 

Zespół CoachWise S.A.

Kadra CoachWise™ to zespół doświadczonych, akredytywanych trenerów, coachów, mentorów i facylitatorów o bogatym doświadczeniu biznesowym.

 

COACHOWIE BIZNESOWI:

 • Certyfikacja International Coach Federation na poziomie ICF PCC
 • Akredytacja CoachWise™
 • Doświadczenie biznesowe na stanowiskach menedżerskich i zarządczych
 • Dostępność usług w całej Polsce
 • Coaching w języku polskim, angielskim, niemieckim

 

PROFESJONALNI MENTORZY:

 • Doświadczenie na poziomie wyższej i najwyższej kadry zarządzającej
 • Ekspertyza z różnych branż
 • Indywidualne dopasowanie do wyzwań Klienta
 • Profesjonalni facylitatorzy i eksperci coachingu grupowego
 • Prowadzenie strategicznych sesji zespołowych
 • Rozwiązywanie problemów
 • Tworzenie planów działania
 • Analiza ryzyk

 

TRENERZY BIZNESOWI:
Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń i warsztatów dla kadry menedżerskiej wsparte
praktyką, pozwala na dostarczanie uczestnikom wartościowych wskazówek w ramach prowadzonych zajęć.

 • Coaching w zarządzaniu
 • Rozwijanie pracowników
 • Facylitacja spotkań zespołu
 • Problem solving i decision making


KONSULTANCI I DIAGNOŚCI

 • Wiedza i doświadczenie w zarządzaniu projektami wdrożeniowymi
 • Szeroka oferta programów  rozwojowych opartych na indywidualnej diagnozie
 • Narzędzia diagnostyczne: badanie 360, Hogan Assessment, DISC D3, FRIS, Insights Discovery

 

 

Paweł Sopkowski
Prezes Zarządu CoachWise S.A.,
Master Coach i Senior Trener CoachWise™


Executive coach z ponad 1200 godzin pracy indywidualnej zespołowej. Rozwojem ludzi i organizacji zajmuje się od 1993 roku, w tym coachingiem od prawie 10 lat. Twórca i lider CoachWise S.A.  Absolwent szkół coachingu: Co-Active Coaching (CTI) oraz Future Achievement. Członek założyciel ICF Polska, członek sekcji coachingu w PIFS. W CoachWise S.A. Paweł pełni rolę inspiratora, projektanta i stratega w planowaniu rozwiązań dla klientów, nadzoruje projekty, współtworzy programy szkoleniowe, w mniejszym stopniu sam je prowadzi. Odpowiada także za rozwój wizji i strategii, współpracę międzynarodową, innowacyjność działań.

 


 

Lori Shook, ICF MCC Coach
Dyrektor Programowa CoachWise™, ICF MCC


Lori specjalizuje się w coachingu biznesowym. Od czerwca 2017 roku pełni funkcję Dyrektor Programowej CoachWise™. Od dwudziestu lat rozwija coachów, trenerów i liderów. Jest byłym Senior Trenerem CTI (jednej z najstarszych szkół coachingu - The Coaches Training Institute) oraz Dyrektorem Rozwoju w ORSC. Od 2001 roku posiada akredytację ICF MCC - najwyższy poziom certyfikacji coachów w International Coach Federation.
Lori jest Amerykanką mieszkającą na stałe w Londynie.

 

Katarzyna Makuch-Marowska
Konsultant Projektów Szkoleniowo-Rozwojowych


Odpowiada za relacje z klientami korporacyjnymi CoachWise S.A., ofertowanie i sprzedaż usług oraz prowadzenie wybranych projektów szkoleniowych i doradczych. Specjalizuje się w programach grupowych. Absolwentka programów coachingowych CoachWise™.

 

Joanna Małachowska
Konsultant Projektów Szkoleniowo-Rozwojowych


Z pracą dla HR i w HR jest związana od 1998 roku. Była rekruterem,  trenerem i konsultantem w firmie szkoleniowej. Przez 8 lat pracowała w Dziale HR Grupy Aviva, zdobywając doświadczenie w koordynowaniu i dostarczaniu działań rozwojowych dla pracowników w powiązaniu z innymi procesami HR. W CoachWise S.A. odpowiada za relacje z klientami korporacyjnymi, ofertowanie i sprzedaż usług oraz prowadzenie wybranych projektów szkoleniowych i doradczych.

 

Anna Poreda
Specjalista ds. projektów szkoleniowych
 
                           
Odpowiada za obsługę logistyczną oraz administracyjną realizowanych projektów i usług. Wspiera Konsultantów w procesach sprzedażowych oraz współpracuje z Kontrahentami. Absolwentka programu CoachWise Essentials™.

Bożena Prędkopowicz
Menedżer Akademii CoachWise™

Jest odpowiedzialna za bezpośredni kontakt z klientami, rozwój produktów szkoleniowych, komunikację i współpracę z partnerami merytorycznymi. Absolwentka programów coachingowych CoachWise™.

Maria Klaja
Specjalista ds. Szkoleń

Pełni rolę koordynatora administracyjnego otwartych programów szkoleniowych w obszarze coachingu. Utrzymuje bieżący kontakt z partnerami merytorycznymi,  uczestnikami szkoleń oraz Absolwentami CoachWise™. Współtworzy materiały marketingowe, PR oraz komunikację w social media.

 

Coachowie, mentorzy i trenerzy CoachWise™:

 

Joanna Lidia Baranowska, ICF PCC Coach
Senior Coach, Trener, Mentor i Superwizor CoachWise™

Executive coach z praktyką coachingowa ponad 2000 godzin przeprowadzonego coachingu. Posiada wieloletnie doświadczenie w obszarze executive, performance i life coachingu. Jest trenerem metodyki CoachWise™, trenerem biznesowym oraz trenerem twórczego myślenia. Prowadzi coaching w języku polskim i angielskim.
 

Andrzej Cieplak, ICF ACC Coach
Coach CoachWise™, Mentor, Trener


Coach i trener posiadający ponad 26 letnie doświadczenie biznesowe. Prowadzenie procesów szkoleniowych, coachingowych i mentoringowych to przestrzeń, w której najlepiej wykorzystuje swoją wiedzę, wieloletnie doświadczenie, predyspozycje i powołanie. Od 1989 r. działa aktywnie w biznesie.

 

Krystyna Dąbrowska Haugsand, ICF PCC Coach
Senior Coach i Superwizor CoachWise™


Doświadczony coach i trener. Międzynarodowy, certyfikowany Superwizor i Egzaminator CoachWise™ oraz ICF. Jest certyfikowanym coachem CPCC (Certified Professional Co-Active Coach), certyfikowanym coachem systemowym ORSCC (Organization and Relationship Systems Certified Coach). W CoachWise prowadzi sesje superwizyjne i egzaminacyjne. Na stałę mieszka w Szwecji.
 

 

Wojciech Dmitriew, ICF PCC Coach
Senior Coach & Diagnostician CoachWise™


Executive coach z praktyką ponad 1500 godzin przeprowadzonego coachingu. Od 15 lat z pasją wspiera menedżerów w rozwoju kompetencji przywódczych, coachingowego stylu zarządzania oraz zarządzania zmianą. W pracy coachingowej łączy perspektywę biznesu oraz psychologii praktycznej. Jego obszary specjalizacji coachingowej obejmują rozwój stylów przywódczych, kompetencji menedżerskich oraz wspieranie liderów w komunikacji motywującej ich zespoły do zmian i rozwoju.

 

Agnieszka Jagoda Inglik, ICF PCC Coach
Senior Coach, Trener i Superwizor CoachWise™


Executive coach z praktyką ponad 2000 godzin przeprowadzonego coachingu. Ekspert merytoryczny programów coachingowych CoachWise™. Jako coach pracuje z liderami biznesu i środowisk twórczych. Specjalizuje się w tematach dotyczących przywództwa, transformacji biznesowych, zmian roli, komunikacji w zarządzaniu, a zwłaszcza we wdrożeniach coachingu organizacyjnego łączącego elementy pracy zespołowej i indywidualnej. 

 

Romuald Kępa, ICF PCC Coach
Senior Coach i Mentor CoachWise™


Jeden z nielicznych na polskim rynku coachów łączących dwadzieścia lat doświadczenia pracy dla dużych korporacji z bogatą praktykę coachingową dla wyższej kadry kierowniczej.
Budował zespoły, kierował dużymi projektami i zarządzał portfelami projektów, wprowadzał na rynek nowe produkty i usługi, kształtował wieloletnie strategie dużych organizacji.
Pracuje z międzynarodowymi organizacjami i indywidualnymi klientami. Wśród jego klientów są Executives, Partnerzy i Dyrektorzy firm globalnych, jak również manedżerowie na szybkiej ścieżce awansu.

Tomasz Niesłuchowski, ICF PCC Coach
Senior Coach CoachWise™


Coach posiadający wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne. Ma bogate doświadczenie zarządcze (polskie spółki i korporacje międzynarodowe), w tym przeprowadzanie procesu restrukturyzacji w spółkach publicznych, wprowadzanie nowych firm na rynek polski (tzw. startup’y) oraz zarządzaniem zarówno dużymi, kilkuset osobowymi i wielooddziałowymi, jak i mniejszymi spółkami. Jego praktyczna wiedza z obszaru biznesu, HR-u są dużym wsparciem przy obsadzaniu wysokich stanowisk menedżerskich oraz opracowaniu diagnozy psychologicznej profili zawodowych kandydatów i uczestników projektów. Prowadzi coaching w języku polskim oraz angielskim.

 

J. Dawid Wawrzyniak, ICF PCC Coach
Senior Coach i Trener CoachWise™


Executive coach z praktyką ponad 2000 godzin przeprowadzonego coachingu. Konsultant w dziedzinie innowacji. Absolwent dwóch renomowanych szkół coachingowych akredytowanych przez ICF: The Coaches Training Institute (CTI) oraz CoachWise™. Pracuje z kadrą menedżerską i członkami zarządów stosując metodykę CoachWise™ oraz co-active coaching.
 

Ewa Zięcina, ICF PCC Coach
Senior Coach, Senior Trener i Superwizor CoachWise™


Executive coach z praktyka ponad 2000 godzin przeprowadzonego coachingu. Trener i konsultant z doświadczeniem w obszarze rozwijania potencjału menedżerów i oceny kompetencji z wykorzystaniem różnych narzędzi diagnostycznych. Specjalizuje się w coachingu biznesowym, pracuje z liderami w obszarach: przywództwo, efektywna komunikacja i budowanie relacji, nowe wyzwania, rozwój osobisty.

 Coachowie zagraniczni:

 

Sukhy Bains, ICF PCC Coach
Senior Coach i Trener CoachWise™


Exexutive coach i międzynarodowy, certyfikowany trener CoachWise™. Specjalizuje się w coachingu związanym z rozwojem przywództwa, osiąganiem indywidualnej doskonałości i inteligencją emocjonalną na różnych poziomach zarządzania.

 

Carolyn Dawson, ICF PCC Coach
Senior Coach i Trener CoachWise™


Executive coach i międzynarodowy, certyfikowany trener CoachWise™.  Posiada tytuł ICF CPCC (Certified Professional Co-Active Coach), akredytację w zakresie Inteligencji Emocjonalnej oraz tytuł akredytowanego coacha kariery. Pracuje z menedżerami i liderami biznesu. Specjalizuje się we wzmacnianiu przywództwa i osobistej efektywności, inteligencji emocjonalnej i osiąganiu równowagi życiowej. 

 

 

Henryk Szmidt, ICF PCC Coach
Senior Coach, Trener i Superwizor CoachWise™


Executive coach, konsultant strategiczny, międzynarodowy, certyfikowany Superwizor CoachWise™.  Posiada tytuł CPCC (Certified Professional Co-Active Coach). W praktyce coachingowej specjalizuje się w pracy z  klientami na poziomie senior executive level.


Elizabeth Woodbridge, Senior Trener

Elizabeth Woodbridge, ICF PCC Coach
Senior Coach, Trener i Superwizor CoachWise™


Executive coach, konsultant strategiczny, międzynarodowy, certyfikowany Superwizor CoachWise™.  Posiada tytuł ICF CPCC (Certified Professional Co-Active Coach). W praktyce coachingowej specjalizuje się w pracy z  klientami na poziomie senior executive level.


 

drukuj

ZAUFALI NAM:

fader

08.05.201014:37

Paweł

Slideshow