☰ Oferta O nas/Kontakt ☰

 

strona główna>Zespół>
Sukhy Bains, ICF PCC Coach
Senior Coach i Senior Trener CoachWiseTM


W Coaching Center jako międzynarodowy certyfikowany trener CoachWise™.prowadzę programy szkoleniowe.

Jestem angielskojęzycznym  coachem z akredytacją International Coach Federation na poziomie PCC (Professional Certified Coach). Mieszkam w Wielkiej Brytanii. W swojej praktyce coachingowej specjalizuję się w coachingu związanym z rozwojem przywództwa, osiąganiem indywidualnej doskonałości i inteligencją emocjonalną na różnych poziomach zarządzania. Zwłaszcza bliskie są mi tematy związane z różnicami na tle płci i kultury. Sama mam wiele doświadczeń kulturowych ograniczeń, jakie dotykają mniejszości azjatyckie i afrykańskie mieszkające w Wielkiej Brytanii. Jestem zdecydowana wspierać te społeczności w osiąganiu sukcesów biznesowych i osobistych – w moim przekonaniu wykorzystanie coachingu jest niezwykle ważnym elementem prowadzącym do tego celu. Wiele satysfakcji przynosi mi także przekazywanie umiejętności coachingowych osobom indywidualnym i liderom biznesu podczas pracy trenerskiej.

Moje doświadczenie zawodowe to ponad 20 lat pracy w dużej korporacji w działach marketingu, rozwoju sieci, zarządzania zasobami. W 2002r. ukończyłam studia psychologiczne i zdecydowałam się poświęcić swojej pasji – coachingowi . Od tamtej pory rozwijam się jako coach.

Oprócz pełnego programu metodyki CoachWise™ ukończyłam szkolenia coachingowe: Performance Coaching, Coaches Training Institute, Corporate Coach U,  a także kursy: NLP, Emotional Intelligence Assessor.

Moja współpraca z Coaching Center rozpoczęła się jesienią 2007 roku. Wielką inspiracją jest dla mnie spójność i transparentność wizji realizowanej konsekwentnie przez międzynarodowy zespół.

Jestem zwolenniczką jak najpełniejszego doświadczania życia. Całą swą pasję i energię poświęcam osiąganiu własnej doskonałości i wspieraniu w tym samym innych ludzi.  W moim pełnym różnych doświadczeń życiu osiągnęłam rzeczy, które wydawały mi się kiedyś niemożliwe. Kocham sposób, w jaki teraz żyję  – i chcę pomóc innym w dojściu do tego samego punktu.

Kontakt: 
 

sukhy.bains@coachwise.org

 

drukuj

ZAUFALI NAM:

fader

08.05.201014:37

Paweł

Slideshow

 

 

CMS, hosting - Maxus Net Communications 2007