☰ Oferta O nas/Kontakt ☰

 


 

Podziękowanie za rekomendację

 

 

Drogi Absolwencie CoachWise,


wielu uczestników naszych kursów poleca je kolejnym osobom zainteresowanym profesjonalnym kształceniem umiejętności coachingowych, dzięki czemu grono absolwentów CoachWise™ to już ponad 4 000 osób.

Wdzięczni za dotychczasowe rekomendacje stworzyliśmy propozycję, która oferuje dodatkową korzyść zarówno osobie rekomendującej, jak i rekomendowanej.

Polecając jeden z naszych kursów na poziomie Essentials zarówno Ty, jak i zaproszona przez Ciebie osoba, otrzymacie rabat wartości 10% od katalogowej ceny tego szkolenia.
Ty możesz go wykorzystać na kurs z mentoringu czy facylitacji na poziomie Essentials. Polecając szkolenie kilku osobom, Twój rabat również kilkukrotnie wzrośnie.

Jeśli jesteś absolwentem naszych kolejnych modułów szkoleniowych, rekomendując udział w programie CoachWise Coaching Advanced™, Equipped™ lub Proficiency™ będziesz mógł bezpłatnie skorzystać z Superwizji / Mentor Coachingu z jednym z naszych Senior Coachów ICF PCC.

Rabaty nie łączą się ze zniżką 5% za dokonanie zgłoszenia na 21 dni przed terminem wybranego szkolenia. Oferta nie jest kierowana do osób dokonujących zgłoszeń grupowych z ramienia organizacji. Program jest realizowany od 1 września 2016 r.

 

 

Zapraszamy,
Zespół CoachWise™

 

drukuj

ZAUFALI NAM:

fader

08.05.201014:37

Paweł

Slideshow

 

 

CMS, hosting - Maxus Net Communications 2007