☰ Oferta O nas/Kontakt ☰

 

strona główna>

26 kwietnia-CoachWise we Wrocławiu!

06.04.201814:50

 

 

 CoachWise™ we Wrocławiu!
26 kwietnia 2018Zapraszamy na spotkanie wszystkich zainteresowanych coachingiem biznesowym - jego specyfiką, zastosowaniem i efektami wdrożeń.

 


Wiemy wszystko o coachingu biznesowym

Będziemy mówić o zastosowaniu i wdrażaniu coachingu w organizacjach w oparciu o nasze kilkunastoletnie doświadczenie, know-how oraz studia przypadków.


Pokażemy, jak ważny jest ciągły rozwój warsztatu coachingowego, doskonalenie narzędzi i technik pracy.


Nasi eksperci zademonstrują przykładowe sesje coachingowe, aby każdy z uczestników mógł zobaczyć i osobiście doświadczyć jak pracujemy i jak uczymy coachingu w oparciu o Metodykę CoachWise™.


 

AGENDA WYDARZENIA

Spotkanie złożone będzie z 3 modułów - naszych sprawdzonych formatów pracy, które cieszą się zainteresowaniem i uznaniem Absolwentów oraz Klientów CoachWise S.A.

 

10.00 - 12.00 - CoachWise™ Forum


Spotkanie dla praktyków HR zajmujących się rozwojem pracowników oraz osób zainteresowanych rolą coacha biznesowego.

 

"Coaching i mentoring indywidualny.Podobieństwa i różnice, obszary zastosowania, mierniki sukcesu z perspektywy dostawcy i zamawiającego usługi dla organizacji."
Prowadzące: Aldona Królikowska oraz Jagoda Inglik"Obszary zastosowania facylitacji i coachingu grupowego - kiedy i do jakich tematów? O co zadbać, aby osiągnąć zamierzony rezultat."
Prowadząca: Edyta Pazur


12.20 - 14.00 - CoachWise™ Inspired


Warsztat dla coachów oraz osób zainteresowanych poznaniem coachingu jako metody pracy rozwojowej. Pigułka praktycznej wiedzy do zastosowania niezależnie od pełnionej roli.

"Coaching jako metoda budowania zaangażowania i kreatywności pracowników."
Prowadzące: Jagoda Inglik oraz Edyta Pazur

 

14.20 - 16.00 - Dzień Otwarty Akademii Coachingu CoachWise™


Spotkanie o charakterze informacyjnym prezentujące ścieżkę edukacji coachingowej w oparciu o metodykę i Model CoachWise™ oraz miedzynarodowe standardy akredytacyjne International Coach Federation.

Podczas spotkania zademonstrowana zostanie przykładowa sesja coachingowa ukazująca w praktyce nasze podejście i metody uczenia.
Warsztat poprowadzą Senior Coachowie i Trenerzy Akademii Coachingu CoachWise™, posiadający ponad 5 letnie doświadczenie w wykonywaniu i uczeniu tego zawodu (ponad 2000 zrealizowanych godzin coachingu).

 

 

PRELEGENCI/EKSPERCI COACHWISE™:

 

Jagoda Inglik
Senior Coach, Trener i Supervizor CoachWise™, ICF PCC

Executive coach z praktyką ponad 2000 godzin przeprowadzonego coachingu. Ekspert merytoryczny programów coachingowych CoachWise™. Pracuje z liderami biznesu i środowisk twórczych. Specjalizuje się w tematach dotyczących przywództwa, transformacji biznesowych, zmian roli, komunikacji w zarządzaniu, a zwłaszcza we wdrożeniach coachingu organizacyjnego łączącego elementy pracy zespołowej i indywidualnej.

 

Aldona Królikowska
Coach i Mentor CoachWise™

Menedżer z 20-letnim doświadczeniem w międzynarodowym biznesie korporacyjnym, obejmującym zarządzanie w obszarach sprzedaży i marketingu (poziom Dyrektor/Kierownik) oraz zarządzanie całą organizacją na poziomie General Manager/CEO. Od kilku lat - przedsiębiorca prowadzący z sukcesem działalność gospodarczą (właścicielka pensjonatu w Górach Stołowych)

Mentor i coach biznesu, pracujący z menedżerami wyższego i średniego szczebla w procesach ukierunkowanych na szeroko rozumiane wzmocnienie przywództwa, zarządzanie zmianą, podnoszenie efektywności osobistej i biznesowej. Wspiera kandydatów do objęcia nowych ról w organizacji oraz menedżerów na etapie „on-boardingu”.

 Edyta Pazur
Coach, Trener i Facylitator CoachWise™, ICF PCC

Coach z wieloletnim doświadczeniem w środowisku biznesowym, przez wiele lat pracowała w międzynarodowych organizacjach w obszarze zarządzania sprzedażą.

Edyta posiada umiejętność odkrywania zasobów Klientów i wzmacniania ich w pracy w oparciu o mocne strony i naturalne talenty. Dużo pracuje nad rozwojem przywództwa z osobami na różnych szczeblach  w organizacji. Jest również autorką programu „Świeżo upieczony Menedżer”.

 

 

Zróżnicowana formuła spotkania zapewnia dostęp do
 praktycznej wiedzy i sprawdzonych rozwiązań do zastosowania "od zaraz”!

Zapraszamy na prelekcje i warsztaty ekspertów CoachWise™ oraz networking w gronie praktyków podczas przerw kawowych.

 

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Termin spotkania: 26 kwietnia, godz. 10.00 – 16.00
Lokalizacja: ibis Styles Wrocław Centrum
Opłata rejestracyjna: 50 PLN netto / 61,50 PLN brutto
 

Link do zapisów: FORMULARZ

Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

 

ORGANIZATOR:
CoachWise S.A.
ul. Czeczota 31, Warszawa

Telefon: 22 848 05 51, mail: szkolenia@coachwise.org

drukuj

ZAUFALI NAM:

fader

08.05.201014:37

Paweł

Slideshow

 

 

CMS, hosting - Maxus Net Communications 2007