strona główna>OFERTA>

Metodyka KEPNERandFURIE

Metodyka KEPNER and FOURIE™

 

 

 

Globalny lider w rozwiązywaniu problemów i podejmowaniu decyzji.

 

 

Od ponad 25 lat, w 17 lokalizacjach na całym świecie, dostarczamy najwyższej jakości  usługi szkoleniowe i doradcze, które umożliwiają naszym Klientom podejmowanie lepszych decyzji, rozwiązywanie problemów szybciej oraz przewidywanie zagrożeń i zapobieganie im zanim przekształcą się w problem.

 

Od 2016 roku CoachWise S.A.  współpracuje z Thinking Dimensions Global i jest jedynym w Polsce Certyfikowanym Partnerem posiadającym uprawnienia do prowadzenia warsztatów, certyfikacji facylitatorów wewnętrznych oraz usług doradczych z wykorzystaniem metodyki KEPNERandFOURIE™.

 

 


 
Mat-Thys Fourie

po raz pierwszy w Polsce !

29 listopada 2017 - Warszawa

 

 

Pionier, propagator i współautor jednego z najlepszych podejść w zakresie krytycznego myślenia, rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji poprowadzi warsztat dla wyższej kadry menadżerskiej i „high potentials”. 

Myślenie krytyczne - kluczowa umiejętność efektywnego lidera przyszłości.

PROGRAM: ►►►

 


  

 

 

Charakterystyka i cechy metodyki KEPNERandFOURIE™

Metodyka KandF™ jest zestawem narzędzi ( procesów logicznych) do pracy grupowej i indywidualnej wspomagających rozwiązywanie problemów, podejmowanie decyzji oraz minimalizację ryzyk. Procesy KandF™ i ich warianty mają zastosowanie we wszystkich typach sytuacji problemowych i decyzyjnych.

Na każdy z procesów logicznych KandF™  składa się „bank pytań”, technik pracy oraz formatów zapisu informacji ułożonych w kolejnych, logicznych krokach.

Metodyka KandF™ została zaprojektowana tak aby skupiać pracę grupy na wszystkich (ale tylko potrzebnych) faktach i informacjach związanych z celem / tematem / problemem przy jednoczesnej analizie uwarunkowań otoczenia.

 

 

 

Mapa podstawowych procesów  KEPNERandFOURIE™

 

 


 

 

 

 

PROGRAM REALIZOWANY W FORMULE OTWARTEJ I ZAMKNIĘTEJ

 

Techniki i umiejętności podejmowania decyzji biznesowych z wykorzystaniem metodyki KEPNERandFOURIE™
Więcej informacji ►►►

 


Chętnie odpowiemy na Państwa pytania.

 

 


 

Marcin Kosewski
KEPNERandFOURIE  ™ Master Trainer
(PSDM, itRCA, OPS)


mob. +48 517 531 110
m.kosewski@coachwise.org
 

   
 

 

drukuj

Zaufali nam:

fader

08.05.201014:37

Paweł

Slideshow