strona główna>Akredytowane Centrum Edukacyjne CoachWise™>

  

Inspirująca wymiana doświadczeń w oparciu o zrealizowane wdrożenia

 

PRELEGENCI:

Joanna Sekreta
Temat wystąpienia: Asseco Starter - program rozwojowy dla stażystów i absolwentów w Asseco. Korzyści z włączenia mentoringu w relację opiekun - absolwent.

Kierownik Zespołu Zarządzania Kompetencjami w Asseco Poland. Obecnie odpowiada za proces oceny pracowniczej, koordynację programu stażowego i absolwenckiego Asseco STARTER, program rozwojowy dla osób z wysokim potencjałem rozwojowym oraz za komunikację wewnętrzną. Wcześniejsze doświadczenia zawodowe zdobywała głównie w branży bankowej, telekomunikacyjnej i IT w obszarach związanych z tzw. „miękkim HR’em” (rekrutacja, ocena, projekty rozwojowe, employer branding).

 


Marta Perenc i Agnieszka Chlebicka

Temat wystąpienia: Ścieżki kariery jako element utrzymania talentów i wzrostu zaangażowania w organizacji

         Marta Perenc

    • Zastępca Szefowej HR, w BNP Paribas Securities Services od prawie 4 lat. Swoje 10- letnie doświadczenie zawodowe zdobywała w firmach z sektora energetycznego i w SSC IT, absolwentka SGH na kierunku Zarządzanie Zasobami Ludzkimi. W BNP Paribas Securities Services zarządza działem Learning & Development. Jest mentorem Networku MixCity dla kobiet w biznesie, załozyła korporacyjny klub mówców Speakers-In-Spire Toastmasters.

Agnieszka Chlebicka

    • Lean Leader in BNP Paribas Securities Services  - odpowiedzialny za poprawę efektywności i wdrażanie kultury ciągłego doskonalenia. Certyfikowany Lean Six Sigma Black Belt i doświadczony Project Manager. Posiada 7- letnie doświadczenie w pracy jako Konsultant Biznesowy w zespołach doradztwa dla instytucji finansowych w Deloitte i PwC. Przed dołączeniem do BNP odpowiedzialna za wdrożenie programu poprawy efektywności operacji grupowych w międzynarodowej grupie bankowej Sberbank Europe.


Joanna Kuzdak, ekspert CoachWise™, ICF ACC Coach
Temat wystąpienia: Trendy w projektowaniu rozwoju dla młodego pokolenia

Joanna jest doświadczonym managerem (C level – CEO, COO), mentorem, ekspertem w zarządzaniu organizacjami z ponad 15-letnim doświadczeniem w branżach: e-commerce / retail, finanse, media. Pracuje m.in. jako doradca biznesowy w projektach fuzji i przejęć dla największych funduszy venture capital. Od 2013 roku jest mentorem w projektach start-upowych Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie: „Let’s Startup” i „3 Day Start-up” oraz w Programie mentoringowym Fundacji Liderek Biznesu. Wykładowca „Planowania i Zarządzania Finansami” na Uniwersytecie Wrocławskim (Instytut Dziennikarstwa i Komunikacji Wizerunkowej).

 

Spotkanie będzie miało jak zwykle formułę łączącą wiedzę, case study oraz dyskusję. Zaprosimy Państwa do rozmowy, wymiany doświadczeń i zainspirowania się prezentowanymi przez nas rozwiązaniami. Każdy będzie mógł dopytać, skomentować lub zwyczajnie posłuchać i wziąć dla siebie tyle, ile zechce. 

 
IDEA FORUM:

Zachęceni popularnością  „wizyt referencyjnych” służących wymianie doświadczeń z obszaru wdrażania i stosowania coachingu i mentoringu CoachWise™ w organizacjach postanowiliśmy zainicjować cykliczne spotkania pod nazwą Forum Zarządzających Coachingiem i Mentoringiem.

Nasze wieloletnie doświadczenia w pracy z organizacjami pokazały nam, że poznawanie dobrych praktyk i korzystanie z doświadczeń innych są niezwykle cenionym przez menedżerów HR sposobem podnoszenia wiedzy i kompetencji. Mamy za sobą kilkanaście spotkań, starannie wysłuchaliśmy opinii uczestników i wiemy jedno – WARTO.

Zgodnie z ideą Forum, zapraszamy przedstawicieli firm, mających bezpośredni udział we wdrażaniu coachingu i/lub mentoringu w swoich organizacjach (HR Bussines Partnerzy, HR Managerowie, Specjaliści ds. Personalnych).
DLACZEGO WARTO?

• poznanie najlepszych praktyk w zakresie kompleksowych wdrożeń coachingu i mentoringu w organizacjach

• okazja do wymiany wiedzy i doświadczeń,

• uczenie się od siebie nawzajem,

• wzajemne inspirowanie i motywowanie się,

• możliwość nawiązania relacji zawodowo – biznesowych.


 

RAMOWY PROGRAM FORUM:

wprowadzenie merytoryczne,

prezentacje Prelegentów,

omówienie studiów przypadku i dyskusja nad wnioskami, wątpliwościami,

panel wymiany doświadczeń pomiędzy uczestnikami Forum - możliwa praca w grupach,

podsumowanie.

 

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Termin spotkania: 15 listopada, godz. 14.00 – 17.00

Lokalizacja: Restauracja LIF, Aleja Niepodległości 80

Opłata rejestracyjna: 50 PLN netto / 61,50 PLN brutto

Link do zapisów:
FORMULARZ

Liczba miejsc ograniczona.


 
DODATKOWE INFORMACJE:

Zapraszamy do kontaktu, chętnie udzielimy dodatkowych informacji:

tel. 22/ 848 05 51, kontakt@coachwise.org

 


MATERIAŁY DO POBRANIA Z POPRZEDNIEJ EDYCJI FORUM:

  1. Prezentacja z Forum ►►►

  2. Materiały wypracowane podczas pracy grupowej:

 

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z poprzedniej edycji Forum:

 

 

 

 

 

 


Patroni:

 

 


 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

drukuj

Zaufali nam:

fader

08.05.201014:37

Paweł

Slideshow