☰ Oferta O nas/Kontakt ☰

 

strona główna>Akredytowane Centrum Edukacyjne CoachWise™>

FORUM COACHWISEFORUM CoachWise™  to cykliczne spotkania dedykowane praktykom z obszaru learning & development, podczas których praktycy dzielą się wiedzą i doświadczeniem z Uczestnikami.  

 

 

TEMAT NAJBLIŻSZEGO SPOTKANIA:


WŁĄCZAJĄCE PROGRAMY ROZWOJOWE

JAK ANGAŻOWAĆ PRACOWNIKÓW W PROJEKTOWANIE ROZWIĄZAŃ?


20 marca, godz. 14.00 - 17.00, Warszawa

 

"Zawsze chętnie się uczę, ale nie zawsze lubię, kiedy mnie uczą"- mówił W.Churchill

Co zrobić, żeby przygotowane w firmach programy odpowiadały na potrzeby pracowników? Najbliższe Forum związane jest z wiosenną twórczą pracą nad projektowaniem rozwiązań rozwojowych dla pracowników. Zakończenie procesu oceny, tworzenie Indywidualnych Planów Rozwojowych - to gorący czas w organizacjach. Zapraszamy do poznania doświadczeń praktyków, którzy zaprosili pracowników do projektowania i tworzenia potrzebnych i najlepiej dopasowanych rozwiązań dla siebie.  

 

 

PRELEGENCI I TEMATY WYSTAPIEŃ:

 

EWA MAKUCH
HR Manager OKAM Capital Sp. z o.o.


"Chętnie znajdę czas.” – programy rozwojowe, które będą wartością, a nie tylko wypełnieniem kalendarza.

Jak stworzyć programy rozwojowe „od zera” tak, aby naprawdę spełniały swoje funkcje tj. były odpowiedzią na potrzeby biznesu i dostarczały pracownikom cennych zasobów, a nie były tylko „złodziejami czasu”, które odrywają od obowiązków?

Jak rozwijać ciekawość i otwartość na rozwój, zamiast narzucać wyrwane z kontekstu działania? Jak zaangażować pracowników, jednocześnie wskazując możliwości i pamiętając o celach firmy? 

Ewa Makuch - absolwentka Wydziału Psychologii UW oraz studiów podyplomowych Zarządzania Zasobami Ludzkimi w SGH. Akredytowany coach ICF na poziomie ACC. Od 2014 roku tworzy praktyki HR w firmie deweloperskiej OKAM Capital. Wcześniej - rekruter i menedżer międzynarodowych projektów adresowanych do biznesu i studentów.

 


 

JOANNA DUDA
HR Specialist Avon Operations Polska

"Development for Development, czyli program trenerów wewnętrznych w AVON
"


Jak program rozwoju trenerów wewnętrznych wygląda w AVON w Garwolinie. Co sprawia, że bardzo doceniamy ekspertyzę wewnątrz organizacji oraz wspieramy jak najlepsze jej wykorzystanie?


Joanna Duda -  HR Specialist w AVON, absolwentka UE w Poznaniu oraz studiów podyplomowych z psychologii zarządzania. W AVON odpowiada za projekty rozwojowe oraz prowadzi warsztaty. Interesuje się obszarem zaangażowania, motywacji w pracy oraz zwinności, o których pisze na blogu www.agileinhr.plJOANNA BARANOWSKA
Senior Coach PCC ICF, Trener i Supervisor CoachWise™

"Elementy inteligencji emocjonalnej w służbie rozwoju."

Skąd wiadomo, czego potrzebujemy w kontekście rozwoju? Co karmi naszą świadomość? Informacja zwrotna ("feedback" i "feedforward") stanowi coraz częściej treść warsztatów dla menedżerów  i pracowników.Jak zmniejszać "ślepą plamkę" w Oknie Johari i zyskiwać wiedzę na swój temat?

Joanna podzieli się  doświadczeniami w pracy trenerskiej z różnymi grupami i pokoleniami nad przyjmowaniem i udzielaniem feedbacku oraz  zaprosi Państwa do krótkiego ćwiczenia.

Joanna Baranowska -  Senior Coach PCC ICF, Trener i Supervisor CoachWise™. Ma wieloletnie doświadczenie w biznesie, pracowała w dziale sprzedaży, marketingu i HR. Obecnie pracuje coachingowo z kadrą dyrektorską i kierowniczą. Prowadzi coaching grupowy dla  zespołów w obszarze m.in: wzmacniania komunikacji, pracy zespołowej, przechodzenia przez zmianę.

  

   

PAWEŁ SOPKOWSKI
Inspirator i Założyciel CoachWise S.A.


"Modele i podejścia budowania nowoczesnych programów rozwojowych – czy metoda 70/20/10 wciąż działa?


Jak stworzyć strukturę, architekturę programu, aby połączyć potrzeby zarówno organizacji jak i uczestników. W jakim stopniu skupić program rozwojowy na potrzebach grupy, a w jakim na poszczególnych jego uczestnikach? Jak łączyć zdobywanie wiedzy, ćwiczenie umiejętności i ich stosowanie w miejscu pracy, projektach, zadaniach?

Podczas wystąpienia zaprezentujemy kilka przykładowych struktur i podejść do budowania programów rozwojowych, zaczerpniemy też inspiracje z trendów Learning & Development – EduTech.

Paweł Sopkowski - Członek Założyciel ICF Polska, członek Rady Polskiej Izby Firm Szkoleniowej, pasjonat wywierania wpływu „ku dobremu”. Wieloletnie doświadczenie w biznesie, doradza i projektuje programy innowacyjne, rozwiązania rozwojowe i edukacyjne – w tym rozwiązania z dziedziny tzw. Professional Education – edukacji prowadzącej do uzyskania kwalifikacji uprawnień zawodowych.

   

  


OFERTA COACHWISE
USŁUGI DEDYKOWANE KADRZE MENEDŻERSKIEJ

 

 

 

 


 

 

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Termin spotkania: 20 marca, godz. 14.00 – 17.00

Lokalizacja: Restauracja LIF, Aleja Niepodległości 80

Opłata rejestracyjna: 80 PLN netto / 98,40 PLN brutto

Link do zapisów: EVENEA

Liczba miejsc ograniczona.

 

Nasze wieloletnie doświadczenia w pracy z organizacjami pokazały nam, że poznawanie dobrych praktyk i korzystanie z doświadczeń innych są niezwykle cenionym przez menedżerów HR sposobem podnoszenia wiedzy i kompetencji.
Zgodnie z ideą Forum, koncentrujemy sie na określonym profilu uczestników, dlatego zapraszamy przede wszystkim HR Business Partnerów, HR Managerów, Specjalistów ds. Personalnych oraz menedżerów zainteresowanych i swoich zespołów.

 
DLACZEGO WARTO?
•    poznanie najlepszych praktyk w zakresie kompleksowych wdrożeń
•    okazja do wymiany wiedzy i doświadczeń,
•    uczenie się od siebie nawzajem,
•    wzajemne inspirowanie i motywowanie się,
•    możliwość nawiązania relacji zawodowo – biznesowych.

RAMOWY PROGRAM FORUM:
•   wprowadzenie merytoryczne,
•   prezentacje Prelegentów,
•   omówienie studiów przypadku i dyskusja nad wnioskami, wątpliwościami,
•  panel wymiany doświadczeń pomiędzy uczestnikami Forum - możliwa praca w grupach,
•   podsumowanie.

W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu:
tel. 22/ 848 05 51, kontakt@coachwise.orgZapraszamy do obejrzenia filmu oraz fotorelacji z Forum: 

 

 

Forum CoachWise™ z dnia 11 kwietnia 2018

 
 

 

 


 

Patroni:

 

  

drukuj

ZAUFALI NAM:

fader

08.05.201014:37

Paweł

Slideshow

 

 

CMS, hosting - Maxus Net Communications 2007