☰ Oferta O nas/Kontakt ☰

 

strona główna>Zespół>

 

Carolyn Dawson, CPCC
Senior Trener

W Coaching Center  jako międzynarodowy certyfikowany trener CoachWise™.prowadzę programy szkoleniowe.
Jestem angielskojęzycznym executive coachem .
Posiadam akredytację International Coach Federation  na drugim poziomie PCC (Professional Certified Coach) oraz tytuł International Coach Federation -  CPCC (Certified Professional Co-Active Coach), akredytację w zakresie Inteligencji Emocjonalnej i tytuł akredytowanego coacha kariery. Mieszkam w Wielkiej Brytanii. Jako executive coach pracuję z liderami biznesu i wyższą kadrą zarządzającą. Kluczowymi obszarami, nad którymi pracuję jako coach, są: przywództwo, osobista efektywność, budowanie pewności siebie, inteligencja emocjonalna, rozwój kariery, zarządzanie zmianą i osiągnięcie równowagi życiowej. Prowadzę także profesjonalne szkolenia coachingowe i rozwojowe programy przywódcze dla kobiet biznesu i ich organizacji. W swojej pracy coacha używam modelu Coachwise, który uważam za idealny w pracy z liderami i menedżerami. Dzieki połączeniu osobistych doświadczeń zawodowych z doświadczeniem coacha  dobrze rozumiem, z jakimi wyzwaniami spotykają się dziś managerowie w środowisku korporacyjnym.

Ponad 20 lat pracowałam w brytyjskiej korporacji telekomunikacyjnej. Byłam specjalistą do spraw IT, menedżerem zarządzającym, prowadziłam wiele projektów i programów. Odkryłam coaching jako młoda, świeżo awansowana mama, zestresowana poczuciem, że nowe stanowisko ją przerasta.  Poprzez coaching rozwinęłam swoje umiejętności przywódcze i pewność siebie, uwierzyłam w sukces w swojej nowej roli i w końcu osiągnęłam to, czego pragnęłam najbardziej – równowagę między życiem osobistym i zawodowym. Tak zafascynowała mnie skuteczność coachingu, że zdecydowałam się na zostanie profesjonalnym coachem wspierającym innych liderów i menadżerów w rozwoju umiejętności przywódczych i osiągnięciu życiowej równowagi.

Współpracuję z Coaching Center od 2007 roku. W tej współpracy doceniam prawdziwe partnerstwo i poczucie wspólnoty celów z zachowaniem ogromnego respektu dla wartości i przekonań wszystkich członków międzynarodowego zespołu.
Czas wolny od pracy spędzam z tymi, których kocham, ciesząc się rozmową, gotowaniem i  jazdą na rowerze i rozmową. Jako wolontariusz wspieram emocjonalnie ludzi w ciężkich sytuacjach życiowych.
Sama jestem najlepszym przykładem tego, w jak ogromnym stopniu coaching może zmienić nasze życie.

Kontakt:
carolyn.dawson@coachwise.org

drukuj

ZAUFALI NAM:

fader

08.05.201014:37

Paweł

Slideshow

 

 

CMS, hosting - Maxus Net Communications 2007