☰ Oferta O nas/Kontakt ☰

 

Akredytowane Centrum Edukacyjne CoachWise™

 

 

Akredytowane Centrum Edukacyjne CoachWise™

Akredytowane Centrum Edukacyjne CoachWise™ jest odpowiedzią na rosnące zainteresowanie tematyką coachingu nie tylko wśród pracowników wielkich przedsiębiorstw, ale również mniejszych firm pragnących wykorzystywać coaching.

 
Programy CoachWise™ są przeznaczone dla wszystkich zainteresowanych zgłębieniem zagadnień coachingu bądź rozwinięciem umiejętności coachingowych wg sprawdzonych, międzynarodowych standardów International Coach Federation: Coachów, Specjalistów / Menedżerów HR, Menedżerów / Liderów.
 
Jako członek CoachWise.Org™ - międzynarodowego aliansu szkół coachingu oraz firm coachingowych – Akredytowane Centrum Edukacyjne CoachWise™ wykorzystuje Metodykę i Programy CoachWise™, których jakość została potwierdzona najwyższym certyfikatem Accredited Coach Training Program (ACTP) International Coach Federation.
 
Metodyka i programy CoachWise™ są wynikiem wysiłków coachów, trenerów i konsultantów CoachWise.Org™  mającego na celu udział w rozwoju coachingu i jego zastosowań w organizacjach na świecie. Organizacje aktywnie korzystające z Metodyki I Programów CoachWise™ to m.in. British Telecom,  Network Rail, WS Atkins, Royal Bank of Scotland, Civil Service UK, NHS (National Health Service) UK, DePuy  Orthopaedics (part of Johnson & Johnson) USA. W Polsce pierwszymi korporacjami, które korzystają z metodyki CoachWise™ jest BP Polska oraz Raben Polska.
 
Najważniejsze elementy „określające” Akredytowane Centrum Edukacyjne CoachWise™ to:

 

 

 

Z połączenia różnorodnych form rozwoju powstały trzy główne programy Akademii Coachingu™ :

 
CoachWise Essentials™
bezpośrednie, rzetelne wprowadzenie do coachingu połączone z okazją  praktycznego ćwiczenia i doświadczania coachingu oraz realnego wzrostu umiejętności coachingowych.
 
CoachWise Equipped™
kompleksowy, intensywny i praktyczny program rozwoju wyposażający do samodzielnego prowadzenia coachingu oraz praktycznego wykorzystywania umiejętności coachingowych zakończony egzaminem, zaliczenie którego oznacza uzyskanie certyfikatu CoachWise Equipped™.
 
CoachWise Proficiency™
zaawansowany, rozbudowany program dla doświadczonych coachów doskonalący i wzmacniający proces „stawania się coachem” i jednocześnie prowadzący do egzaminu uprawniającego do certyfikatu CoachWise Proficient™ równoznacznego z egzaminem International Coach Federation na poziomie Professional Certified Coach (PCC).

Group CoachWise Essentials™
program przygotowujący do pracy z grupą metodami coachingowymi w roli trenera, menedżera lub coacha. Istotą metody jest świadome wywieranie wpływu w oparciu o swoją tożsamość i przywództwo osobiste oraz  przekazane techniki.

 

Wszystkich zainteresowanych coachingiem, metodyką CoachWise™ i Akademią Coachingu™ zapraszamy na Dzień CoachWise™  i  Spotkanie Informacyjne Akademii Coachingu.


 

drukuj

ZAUFALI NAM:

fader

08.05.201014:37

Paweł

Slideshow

 

 

CMS, hosting - Maxus Net Communications 2007